Clínica dental

ARAB HEALTH 2023 – Katsan Medical Devices

[título_original] – Nueva actualización 2023

Somos un pequeño grupo de apasionados profesionales de la odontología que han estado escribiendo artículos para el público durante más de 10 años. Nuestra misión es proporcionar información precisa y actualizada sobre la salud bucal para que las personas puedan tomar decisiones informadas sobre su atención dental.
Sabemos que una excelente salud bucal es esencial para la salud y el bienestar general, y estamos comprometidos a ayudar a nuestros lectores a lograr y mantener dientes y encías saludables.

v

KATSAN Medikal Cihazlar, 30 Ocak – 2 Şubat 2023 tarihleri arasında Birleşik Arap Emirlikleri – Dubai Dünya Ticaret Merkezi’nde düzenlenen ARAB HEALTH 2023 fuarına katılım sağladı.

Bu yıl 47.’si düzenlenen ARAB HEALTH 2023 Fuarı, Orta Doğu ve Kuzey Afrika bölgesindeki sağlık ve ticaret profesyonellerinin en büyük buluşma noktasıdır.

Daha önce katıldığımız FIME 2022 ve MEDICA 2022 fuarlarına kıyasla ARAB HEALTH 2023 Fuarı’na daha yoğun bir katılım gözlemledik. Covid-19 pandemisine yönelik kısıtlamaların kalkması, dünyanın dört bir yanından gelen ziyaretçilerin fuara katılabilmesine yardımcı oldu.

Bu sayede çeşitli ülkelerden ziyaretçilerle buluşma fırsatını yakalamış olduk. Hem mevcut müşterilerimiz ile bir araya gelip pazarlardaki güncel durumlar hakkında istişare etme fırsatını bulduk, hem de yeni potansiyel müşteriler ile tanıştık.

Fuar yüksek katılımcı ve ziyaretçi sayısıyla sektörün dikkatini yine üzerinde topladı.
Sonuç olarak, başta distribütörler, cerrahlar, doktorlar olmak üzere farklı ülkelerden gelen ziyaretçilerimiz emilebilir ve emilemeyen ameliyat ipliklerimizi, laparoskopik trokarlarımızı, barbed sütürlerimizi, UHMWPE spor tıbbı ürünlerimizi hemostat ve meşlerimizi (mesh) test etmekten mutluluk duydular.

KATSAN Medikal Cihazlar olarak ürün yelpazemizi genişletirken Genel Cerrahi, Laparoskopi, Spor Cerrahisi ve Artroskopi ile ilgilenen ziyaretçilerimizi memnuniyetle karşıladık ve kendilerine yeni yatırımlarımız ve yakın gelecekte üreteceğimiz ürünler ile ilgili bilgilendirmeler yaptık.

Bize bu fırsatı sunduğunuz için teşekkür ederiz. Yeniden buluşmayı büyük bir sabırsızlıkla beklemekteyiz.

Lea más publicaciones relacionadas [título_original] en la misma categoría

Somos un pequeño grupo de personas apasionadas que han estado escribiendo artículos dentales durante los últimos años. Creemos que una buena salud oral es la clave para una vida feliz y saludable. Nuestro objetivo es proporcionar información precisa y actualizada sobre todos los aspectos de la odontología para que nuestros lectores puedan tomar decisiones informadas sobre su salud bucal.
Sabemos que elegir un dentista o un tratamiento dental puede ser abrumador, pero esperamos que nuestros artículos ayuden a que el proceso sea un poco más fácil.
Categorías principales

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button